Stop The Water! The New Normal - Body Celebration Kit
En utsökt duo att ge bort
SlutsåldProdukten finns inte längre i vårt sortiment
Liknande produkter:
Beskrivning
Formulan i detta tvådelade set är baserade på högkvalitativa kombinationer av rika ingredienser som extrakt från persilja och grönkål samt fina naturliga oljor. Med en rengörande ansiktsmask och ett underbart omslutande kroppssmör är det veganska, handförpackade Celebration Kit inte bara lämpligt för lite egentid, utan kommer säkert också att imponera på dina nära och kära med sina underbara vårdkomponenter.
Innehåll:
- All Natural Detox Face Mask Persilja Grönkål: Masken klargör huden med grön lera, ekologisk solrosolja och ekologisk safflorolja och minskar spänningskänslorna.
- All Natural Body Butter Persilja Grönkål: Det återfuktande kroppssmöret återställer hudens balans och ger en utjämnande effekt samtidigt som den förtrollar med sin örtiga doft.
Varumärken: | Stop The Water! |
---|
svenska recensioner skriven för Stop The Water! The New Normal - Body Celebration Kit
Kunder har även köpt:
Senaste artiklarna:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 890 kr
-
Gratis
returer -
Minst 1 gratisprov
med varje beställning Mer än 19.200 produkter